Aktualności

Jarosław Fojut wystąpił w obecnym sezonie jedynie dwa razy. Piłkarz był w składzie na trzeci pojedynek, z Zagłębiem Lubin. Jednak przed końcem rozgrzewki zszedł do szatni i nie zagrał nawet minuty.


W ostatnich dwóch meczach dla Fojuta zabrakło nawet miejsca na ławce rezerwowych i spotkania z Lechem i Lechią oglądał z trybun. Po poniedziałkowym meczu zapytaliśmy Macieja Skorżę o to, co jest powodem takiego stanu rzeczy.

- Jarek niestety boryka się z zapaleniem ścięgna Achillesa. Ta sprawa się ciągnie, jest to trudne do wyleczenia. Mam jednak nadzieję, że w ciągu dwóch tygodni, jeszcze przed przerwą na reprezentację Jarek wróci do gry - zdradził Maciej Skorża.

Pod nieobecność kapitana zespołu o środek defensywy dbają Cornel Rapa i Lasha Dvali. Kierowana przez nich defensywa w dwóch ostatnich meczach nie straciła gola, ale zdrowy Fojut z pewnścią poszerzyłby pole manewru trenera Dumy Pomorza.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4290
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...