Aktualności

  • Gryfus odwiedził małych pacjentów w szpitalach

W Mikołajki pracownicy administracyjni Pogoni Szczecin wraz z Gryfusem odbyli bardzo ważną wizytę. Nasza delegacja pojawiła się w dwóch szczecińskich szpitalach, by odwiedzić małych pacjentów i obdarować ich świątecznymi prezentami - czytamy na stronach klubu.


To już niemalże tradycja, że pod koniec każdego roku składamy wizyty w szczecińskich placówkach leczniczych. Nie inaczej było tym razem. Nasi pracownicy wraz z uwielbianą przez kibiców klubową maskotką, Gryfusem, w okolicach południa pojawili się w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1 na ul. Unii Lubelskiej, a także w Samodzielnym Publicznym Specjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej na ul. Mącznej w szczecińskich Zdrojach. Najmłodsi jak zwykle przywitali nas z wielką radością i życzliwością.

W placówce mieszczącej się przy ul. Unii Lubelskiej odwiedziliśmy Klinikę Pediatrii, Chorób Metabolicznych, Diabetologii, Urologii i Chirurgii Ręki, Klinikę Ortopedii Dziecięcej i Onkologii Narządu Ruchu oraz Klinikę Chirurgii Dziecięcej Onkologicznej i Kardiologii Wieku Rozwojowego. W szpitalu w Zdrojach gościliśmy na Oddziale Klinicznym Neurochirurgii Dziecięcej, a także na Oddziale Chirurgii Dziecięcej, Ortopedii i Urologii. W obu tych miejscach mali pacjenci zostali obdarowani przez Gryfusa granatowo-bordowymi szalikami. Tak, by każdy młody kibic Pogoni Szczecin mógł mieć przy sobie gadżet przypominający mu o ukochanym klubie przez cały czas!

Niezmiernie się cieszymy, że mogliśmy spotkać się z najmłodszymi i wywołać na ich buzi uśmiech. Wy także możecie podarować pacjentom szczecińskich szpitali trochę radości. Jak to zrobić? Wystarczy, że wesprzecie placówki choćby skromną darowizną. Liczy się każda pomoc. Po raz kolejny pokażmy, jak wielkie są granatowo-bordowe serca!

Szpital przy ul. Unii Lubelskiej

nr rachunku: 31 1130 1176 0022 2011 8420 0004

Szpital w Zdrojach 

nr rachunku: 28 1020 4795 0000 9402 0205 3288

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 2549

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...